loader

Prodej, Ubytování, 416 m² - Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

Hlavní, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

Prodej, Ubytování, 416 m² - Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

Novinkou v naší nabídce je penzion Babí Vrch, umístěný v samotném centru města Frýdlant nad Ostravicí. Nejedná se pouze o prodej samotného penzionu, ale kompletní stavbu s přilehlým stavebním pozemkem, který nabízí možnost rozšíření současného stavu objektu. Součástí stavby je i bytová jednotka o velikosti 120 m2 s dispozicí 3+1 a kavárna s kuchyní, kterou je možné využít jako restauraci. Na pozemku se pak nachází parkování pro hosty, posezení na terase, nebo dětská část s trampolínou a skluzavkami.

Samotný penzion disponuje šesti pokoji, z toho pokoje umístěné směrem na ulici mají klimatizaci. Ve všech pokojích jsou rozvody TV a satelitu. Penzion je vhodný i pro ubytování rodin s dětmi a je plně funkční, bez ukončení provozu a tak je zde možné převzít plynulý provoz a pohodlně pokračovat v podnikání. Většina zařízení může zůstat v penzionu, vše je na dohodě s majiteli. Celá stavba však nabízí velkou variabilitu využití. Nemusí se zde provozovat pouze penzion, ale je možné jednotlivá patra předělat na byty, kanceláře, sídlo firmy, apod. Pro dokonalou představu prostoru a jeho využití si prohlédněte přiloženou 3D prohlídku, kde můžete celou nemovitost projít v reálném prostoru celé stavby. Poté si uděláte lépe představu o rozložení jednotlivých pater a jejich možnosti využití. Samozřejmě si při fyzické prohlídce vše prohlédnete i v reálném čase.

Co se stavby týče, je po kompletní rekonstrukcí, která byla provedena v roce 2002, při níž bylo uděláno:

Nové stropy a podlahy z lehčeného betonu, mezi přízemím a prvním patrem, zhotovení komplet nových omítek, vybudování nových rozvodů elektřiny (měď), vody (plast) a topení (železo a měď). Dále jsou všechny prostory v budově zděné, kromě půdní vestavby, ta je ze sádrokartónu, 80% oken je vyměněno, (část jsou dvojskla, část jsou trojskla). Střecha má dřevěnou konstrukci ošetřenou bochemitem a je pokryta hliníkovou střešní krytinou. Budova je z půlky podsklepena. Vytápění zajišťují plynové kotle a ohřev vody je řešen jak bojlery, tak pomocí plynového kotle.

Co se okolí týče, je zde veškeré občanské vybavení, jako sportoviště, restaurace, obchody, ale i cykloztezky, po kterých se dostanete až na Ostravici, nebo klidně do Ostravy. Né nadarmo se Frýdlantu Nad Ostravicí říká brána do Beskyd, jelikož je zde máte jako na dlani.

Doporučuji prohlídku, jak tu virtuální, tak tu fyzickou, při ní Vám rád upřesním veškeré vzniklé dotazy a rád Vás provedu celou nemovitostí. S financováním Vám umíme poradit a s případnou přestavbou Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte mě, pro domluvení termínu.

Cena:17 900 000 Kč
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00378
KategorieUbytování
LokalitaHlavní, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
OkresFrýdek-Místek
Plocha užitná416 m²
Plocha pozemku638 m²
Plocha zastavěná519 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování11. prosinec 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Míst k parkování6
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Satelit
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Soubory ke stažení

Nemovitost na mapě

Jiří Sváček

Prodávající makléř

Jiří Sváček
+420 731 020 242
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.