loader

Vítejte

Jsme rádi, že jste k nám zavítali a níže tedy něco o nás...

Naší vášní jsou reality a tato společná vášeň zapřičinila i to, že jsme se potkali v jedné větší společnosti a od té doby pracujeme a navíc i žijeme společně. Jiří Sváček nasbíral za 15 let působení na realitním trhu dostatek zkušeností a Lucie Mikušová i přes kratší dobu působení vše doplňuje svou houževnatostí a pílí. To vše dohromady z nás dělá dobrý tým. 

Díky zájmu o náš obor jsme za ty roky poznali působení mnoha realitních zprostředkovatelů a společností a nasbírali mnoho přínosných informací, včetně těch, jak se ke klientům nechovat. Snažíme se s našimi klienty vždy jednat na lidské úrovni, jsme otevření, rádi nasloucháme potřebám a přáním našich klientů. Služby, které nabízíme, se snažíme vždy posunout na nejvyšší úroveň. Máme za sebou mnoho školení, jak právních, tak těch realitních a obchodních. 

Po tom, co jsme prošli několik společností, jsme zjistili, že aby byla práce opravdu podle našich představ a tak, jak si představujeme, včetně toho, jak chceme k našim klientům přistupovat, musíme založit vlastni společnost a zde se snažit našim klientům poskytnout tu nejlepší péči.  A tímto vznikla společnost Reality SváMi. Máme k dispozici tým právníků, aby Vaše finance byly vždy v bezpečí, tým marketingu, pro kvalitní prezentaci Vašich nemovitostí, no a na zbytku neustále pracujeme.

Věříme, že i Vaše zkušenost s námi bude pouze pozitivní a těšíme se, až pomůžeme i Vám. 

Lucie Mikušová & Jiří Sváček