loader

Prodej, Rodinný dům, 450m² - Bohumín - Nový Bohumín

Štefánikova, Bohumín - Nový Bohumín

Prodej, Rodinný dům, 450m² - Bohumín - Nový Bohumín

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s možností bydlení, kanceláři, obchodních prostor, s celkovou užitnou plochou 450m2, v čemž je prozatím nevyužitý půdní prostor o velikost cca 160m2, kde je možné vybudování kancelářských prostor, bytů, apod. Nemovitost se skládá z přízemí, které je možné využívat ke komerčním účelům, kde část je momentálně pronajata, (není vidět ani na přiloženém půdorysu spodního patra). V prvním patře je byt o velikosti 5+kk s velikostí 133m2 a v posledním patře již zmíněná půda. Celkově je nemovitost vhodná k předělání na byty, nebo pokoje pro AirBnB.

Celkově je stavba po kompletní rekonstrukci, která probíhala v průběhu posledních let. Prvně se měnili okna za plastové a to postupně po patrech, dále se měnila střešní krytina za pozinkovaný plech a s tím i část krovů. Poté se dům zateploval, natahovaly se speciální omyvatelné omítky. Zevnitř je dům také opraven. Byly dělány nové podlahy, omítky, rozvody elektřiny, vody a plynu, modernizované schodiště, sádrokartovové stropy, které jsou místy obloženy dřevem. Jako poslední se v bytě dělala koupelna. Dále jsou v domě dva komíny, kdy jeden je nepoužívaný a druhý je pro vývod plynového kotle. Celkově má stavba 3 toalety a další 3 malé koupelny.

Celá stavba je napojena na inženýrské sítě, jako je elektřina, plyn (zajišťuje vytápění pomocí nového kondenzačního kotle zn. Vailant + 130 l zásobník s prodlouženou záruční dobou) a obecní kanalizaci. Dále je stavba celopodsklepena, s možností vybudování vinného sklepa, nebo sklepních kójí. K domu náleží i pozemek, kde je umístěno suché stání a posezení. Příjezd do dvorku je přes soukromé a obecní pozemky.

Celkové umístění nemovitosti je v centru obce, což nabízí možnost jak komerčního využití, tak rozšíření bydlení, nebo sídla firmy, apod. Financování Vám pomůžeme vyřešit. Neváhejte si domluvit prohlídku.

Cena:9 300 000 Kč
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00433
KategorieRodinné domy
LokalitaŠtefánikova, Bohumín - Nový Bohumín
OkresKarviná
VelikostAtypický
Plocha užitná450 m²
Plocha pozemku303 m²
Plocha zastavěná163 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování3. červen 2024
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Balkónano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová, Zpevněná
TelekomunikaceKabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Nemovitost na mapě

Jiří Sváček

Prodávající makléř

Jiří Sváček
+420 731 020 242
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.