loader

Reference

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za velmi profesionální chování a super prodej mé nemovitosti v Hlučíně panu Františku Bulovi.
Ještě jednou děkuji Kýrová Drahoslava

Spolupráci s Reality SváMi hodnotíme velmi pozitivně. Jednání bylo na profesionální úrovni, přímé a rychlé. Byli jsme velmi spokojeni. Doporučujeme potencionálním zájemcům :-)

S reality Svámi jsme byli velmi spokojeni.

Veškerá spolupráce byla na vysoké úrovni, bez jakýchkoli dohadů, jak na tržišti. Jednání bylo přímé a rychle. Jednalo se o Vykup bytu, určitě všem doporučuji tuto spolupráci.

SváMi nám zprostředkovávali prodej našeho bytu v návaznosti na koupi domu v jiné lokalitě. I přes značnou vzdálenost obou lokalit dokázali zajistit plynulou organizaci v obou lokalitách. Fotky a příprava prezentace nemovitosti je u této RK nad úrovní konkurence.

Kupoval jsem byt a s jednáním a přístupem jsem byl spokojen. Vyšli mi i vstříc s počkáním na schválení úvěru po termínu rezervace. Případným zájemcům mohu Reality SváMi doporučit. Zika

Kupovali jsme cestou této společnosti dům, po špatné zkušenosti s jinou realitní kanceláří musíme Reality Svámi velmi pozitivně ohodnotit , především jednání paní Mikušové, vše proběhlo hladce, bez zbytečných průtahů, a to i v nelehké současné situaci. Jednání bylo profesionální a férové.

Koupě bytu byla v mém případě složitější a musela probíhat z velké části na dálku, neboť jsem se nemohl dostavit osobně delší dobu - přesto vše díky organizovanosti a vstřícnosti paní Mikušové proběhlo hladce. V jiných RK by dali přednost jinému kupci, hlavně aby to měli co nejjednodušší. Moc děkuji a doporučuji. Daniel Stehlík.

Profesionální přístup a soustavné poradenství při prodeji mé nemovitosti. Mnohokrát dorazili na prohlídku, vždy na čas a pozitivním přístupem. Nemovitost nakonec prodali i za mírně vyšší cenu, než jsem očekával. Komunikace a domluvy vždy na jedničku. Proklientský přístup - snaží se najít kompromisy s ohledem na danou vyjadnávací situaci. Zastupování na základě mé plné moci bez problémů. Tomáš Waloszek

Děkujeme za profesionální přístup, při řešení našeho nového bydlení.

Manželé Svorní