Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 20

YouTube

11.9.2020 Připravili jsme pro Vás náš YouTube kanál Reality SváMi s.r.o. více »

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference

Kupovali jsme cestou této společnosti dům, po špatné zkušenosti s jinou realitní kanceláří musíme Reality Svámi velmi pozitivně ohodnotit , především jednání paní Mikušové, vše proběhlo hladce, bez zbytečných průtahů, a to i v nelehké současné situaci. Jednání bylo profesionální a férové.

Koupě bytu byla v mém případě složitější a musela probíhat z velké části na dálku, neboť jsem se nemohl dostavit osobně delší dobu - přesto vše díky organizovanosti a vstřícnosti paní Mikušové proběhlo hladce. V jiných RK by dali přednost jinému kupci, hlavně aby to měli co nejjednodušší. Moc děkuji a doporučuji. Daniel Stehlík.

Profesionální přístup a soustavné poradenství při prodeji mé nemovitosti. Mnohokrát dorazili na prohlídku, vždy na čas a pozitivním přístupem. Nemovitost nakonec prodali i za mírně vyšší cenu, než jsem očekával. Komunikace a domluvy vždy na jedničku. Proklientský přístup - snaží se najít kompromisy s ohledem na danou vyjadnávací situaci. Zastupování na základě mé plné moci bez problémů. Tomáš Waloszek

Děkujeme za profesionální přístup, při řešení našeho nového bydlení.

Manželé Svorní