loader

Prodej, Rodinné domy, 177 m² - Ostrava

Ostrava - Bartovice

Prodej, Rodinné domy, 177 m² - Ostrava

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu, ve fázi výstavby, umístěnou v klidné části Ostravy Bártovic. Dům disponuje 177m2 užitné plochy, kdy obytnou část tvoří 126m2 a 51m2 terasy, která je otočená na jihozápad, což zajišťuje dostatek slunečního svitu i v pozdějších odpoledních hodinách. Zahrada a umístění terasy nabízí možnost k vybudování bazénu, což sice není součástí projektu, ale je možné po dohodě stavbu bazénu realizovat

Samotný dům je zděný, s dispozicí 4+kk, technickou místností, dvěma šatnami (jedna přímo v ložnici), koupelnou s WC a samostatným WC, spojeným obývacím pokojem s kuchyní, kde je umístěný vstup na terasu. Ten je také možný z obou menších pokojů. Příjemné je umístění stropního světlíku v koupelně, kdy má místnost denní světlo, ale zároveň nepřichází o prostor využití tak, jako by bylo použito standardních oken.

Jelikož je dům ve fázi výstavby, nabízí se zde možnost ovlivnit použité materiály krtiny, či změnit barevnost použitých materiálů, nebo rozložení kuchyňské linky. Nelze zasahovat do rozložení domu. V domě bude dále použito vodní podlahové topení s tepelným čerpadlem. Stavba bude napojena na elektřinu, vodu a kanalizace bude řešena pomocí ČOV. Obec má v plánu rozšíření kanalizace, což bude možné do budoucna použít pro napojení domu.

Stavba je naceněna s kompletním dokončením, včetně terénních úprav. oplocení je věcí dohody, ale bude komplet mimo přední části pozemku, zde zůstává prostor pro použití okrasných plotů, apod.

Ulice je průjezdná, nicméně zajíždí zde pouze obyvatelé, jelikož se vrací opět na hlavní komunikaci, což zaručuje dostatek klidu a soukromí. Jedná se o 2 stejné stavby vedle sebe, které jsou ovšem řešeny tak, ať obyvatelům zajistí dostatek soukromí a klidu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Projekt je samozřejmě k nahlédnutí, při osobní schůzce.

V okolí nalezneme dopravní spojení do okolních měst a na své si přijdou i rodiny s dětmi, díky otevření nedalekého Kouparku v Radvanicích, dostupného cca 2 zastávky autobusem.

Cena:9 990 000 Kč
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00342
KategorieRodinné domy
LokalitaOstrava - Bartovice
OkresOstrava-město
Velikost4 pokoje
Plocha užitná177 m²
Plocha podlahová126 m²
Plocha pozemku739 m²
Plocha zahrady562 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2023
En. náročnost b.A - Mimořádně úsporná
Ukazatel ENB40 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Terasaano (51 m²)
KomunikaceZpevněná
TelekomunikaceSatelit
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníÚstřední elektrické

Soubory ke stažení

Nemovitost na mapě

Jiří Sváček

Prodávající makléř

Jiří Sváček
+420 731 020 242
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.