loader

Prodej, Komerční nemovitost, Obchodní prostory 720 m2, Frýdek Místek, Bahno - Příkopy

Bahno-Příkopy 1188, Frýdek-Místek - Místek

Prodej, Komerční nemovitost, Obchodní prostory 720 m2, Frýdek Místek, Bahno - Příkopy

Nabízíme Vám k prodeji komerční nemovitost, v současné době vedenou jako rodinný dům. Stavba je původně tří patrová, kdy v rámci plánovaného projektu bylo jedno patro odstraněno a stavba byla přikryta. Je možné tedy následně provést opětovné přistavění jednoho patra. K domu je platné stavební povolení na původně zamýšlený projekt, který není nutné realizovat. Celkový pozemek nemovitosti je 1208 m2 na kterém stavba zabírá cca 460m2.

Rozmanitost této stavby nabízí široké pole možností, co se stavbou dále. Je zde možné realizovat již zmíněný projekt komerčního využití, jak na bydlení, kanceláře a například dílnu v přízemí, nebo se rozhodnout pro předělání stavby na bydlení s několika bytovými jednotkami, kdy útulnost tohoto nápadu umocňuje potok s náhonem ihned za domem. Navíc je v zadní části nemovitosti možno realizovat výtah, což nabádá k dalším možnostem využití, jako dům pro seniory, či jiné. Jak zmiňuji, rozmanitost stavby dává prostor k realizaci nápadů, se kterými si šikovný projektant hravě poradí. Lepší představu můžete získat pomocí přiložené vizualizace.

Co se týče sítí, jsou zde všechny, v dostatečných kapacitách. Byla připojena nová přípojka obecní kanalizace, nechybí přípojka vody a přípojka plynu, která je na hranici pozemku. Dále je zde původní přípojka elektřiny, která je nově přeprojektovaná a připravena na 80 - 240A. Stará bude odstraněna.

V okolí nalezneme komerční, ale i rodinnou zástavbu. Je možné, že se v okolí bude dále rozvíjet komerční výstavba. Dostupnost dálnice, hlavní spojky na Frýdland Nad Ostravici, či centra města je v dosahu. Nechybí ani obchody, čerpací stanice, či dosah MHD a linkového spojení.

Jedná se o zajímavou stavbu s velkým potenciálem. Doporučuji prohlídku. S financováním i budoucího stavu Vám dokážeme pomoci. Kontaktujte nás,

Cena:4 990 000 Kč
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00381
KategorieObchodní prostory
LokalitaBahno-Příkopy 1188, Frýdek-Místek - Místek
OkresFrýdek-Místek
Plocha užitná720 m²
Plocha pozemku1.208 m²
Plocha zastavěná460 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování22. leden 2024
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
GarážAno
Počet garáží2
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceSatelit, Ostatní
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníJiné

Soubory ke stažení

Nemovitost na mapě

Jiří Sváček

Prodávající makléř

Jiří Sváček
+420 731 020 242
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.