loader

Prodej, Rodinný dům, 290m² - Dolní Lutyně - Věřňovice

Hlavní, Dolní Lutyně - Věřňovice

Prodej, Rodinný dům, 290m² - Dolní Lutyně - Věřňovice

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům v obci Věřňovice - Dolní Lutyně. Stavba je rozdělena na dvě patra a sklep, přičemž v horním patře je prostor o velikosti 3+1 s terasou, samostatným WC a koupelnou a spodní patro disponuje pěti pokoji, kuchyní, WC a koupelnou. Ve spodním patře je rovněž možné mít 2 kuchyně a tím vyčlenit ještě jeden samostatný obytný prostor. Představu o prostoru Vám umožní lépe uchopit 3D prohlídka, která je uložena u zakázky. Pod úrovní domu je i sklep, který je téměř pod celým domem.

Samotná stavba je v původnějším, ale udržovaném stavu. Před cca 13 lety byly vyměněny okna za plastová a před cca 8 lety byla vyměněna střešní krytina na domě, kde původní lepenku nahradil moderní PVC materiál Fatrafol. Na terase je nově dělaná krtina v podobě lepenky. Celý dům je stavěn z cihel a tvárnic, přičemž původní stavba z roku 1918 je z cihel a přístavek z roku 1986 je z tvárnic. Stavba je suchá, udržovaná a připravena k okamžitém u použití, nebo modernizaci, se kterou jsme schopni Vám pomoci, díky partnerské stavební společnosti SváMi STAV s.r.o..

Celkově se jedná o rovinatý pozemek, na kterém je mimo zmíněného domu i garáž, kam je přivedena elektřina a nyní již nevyužité chlévy. Na pozemku dále nalezneme studnu, s užitkovou vodou a parkování.

Vytápění domu zajišťuje kotel na tuhá paliva, napojený na ústřední rozvod topení. Dům je dále napojen na veškeré inženýrské sítě, mimo plynu, kdy přípojka plynu je již v zahradě a není problém jí dopojit do stavby. Kanalizace je zde řešena septikem, který je napojen do kanalizace obce.

V okolí nalezneme obchod a výborné dopravní spojení pomocí MHD, kousek od domu.

Nespornou výhodou je také možnost čerpání dotací, ať již na opláštění, výměnu oken, nebo kotle na tuhá paliva. Bližší informace Vám rádi poskytneme u osobní prohlídky, na kterou Vás tímto zveme. Financování Vám rádi nastavíme na míru, dle Vašich představ. Kontaktujte makléře.

Cena:info v RK
Poznámka:včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00347
KategorieRodinné domy
LokalitaHlavní, Dolní Lutyně - Věřňovice
OkresKarviná
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná320 m²
Plocha podlahová290 m²
Plocha pozemku1.135 m²
Plocha zastavěná1.133 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování30. září 2023
Rok výstavby1918
ZařízenýČástečně
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
OchranaOchranné pásmo
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
PlynIndividuální
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva

Soubory ke stažení

Nemovitost na mapě

Jiří Sváček

Prodávající makléř

Jiří Sváček
+420 731 020 242
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.